TEKSTESHQIP
Teksti: Albrim Llapqeva & Shkurta Selimi - Potpuri (Gezuar 2023)

Ky model është i aksesueshëm dhe mund të editohet vetëm nga ata që janë regjistruar dhe kanë bërë login.