TEKSTESHQIP
Teksti: Gazmend Rama & Isuf Berisha - Potpuri Folklorike 1 (Gezuar 2023)

Ky model është i aksesueshëm dhe mund të editohet vetëm nga ata që janë regjistruar dhe kanë bërë login.