TEKSTESHQIP
Teksti: Rosela Gjylbegu & Sinan Vllasaliu - Formula E Lumturise

Ky model është i aksesueshëm dhe mund të editohet vetëm nga ata që janë regjistruar dhe kanë bërë login.