A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: anggel   
 • Emri:
  Llausha Zenuni
 • Shteti/Vendndodhja:
  MAQEDONI
 • Qyteti:
  Kumanov
 • Mosha:
  20 Vjeç
 • Ditëlindja:
  28-04-1999
 • Shenja e Horoskopit:
  Demi
 • Shënim:
  E bukur,sweet,e shoqerueshme,syte blue,1.60 e gjat,50 kg..
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2010-12-18 11:10:55
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2012-02-17 14:58:31
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
 • Albumet e dërguara:
  Asnje album
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthim
 • ::  PlayLista me Këngët e PreferuaraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019