A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: MyTryy1   
 • Emri:
  Rap Girl
 • Shteti/Vendndodhja:
  KOSOVË
 • Qyteti:
  *****
 • Mosha:
  29 Vjeç
 • Ditëlindja:
  01-02-1990
 • Shenja e Horoskopit:
  Ujori
 • Shënim:
  Yeah Yeah Yeah O.T.R
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2011-01-22 21:53:39
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2012-09-12 19:47:54
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
 • Albumet e dërguara:
  Asnje album
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthimKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019