A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: Annonim   
 • Name:
  Staff_assistent
 • Residence:
  KOSOVË
 • Town:
  -
 • Age:
  21 Years Old
 • Birthday:
  08-12-1998
 • Zodiac Sign:
  Shigjetari
 • Notes:
  -
 • ::  PlayList of songsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019