A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: Arben   
 • Emri:
  Adalberto Trombetti
 • Shteti/Vendndodhja:
  ITALI
 • Qyteti:
  Verbania
 • Mosha:
  35 Vjeç
 • Ditëlindja:
  07-05-1984
 • Shenja e Horoskopit:
  Demi
 • Shënim:
  Unë nuk jam shqiptar por italian, por unë i regjistruar në këtë faqe, sepse, në mesin e shumë gjëra unë si në Shqipëri ka edhe muzika: Genta Ismajli, Zajmina Vasjari, Remzie Osmani, Adelina Ismajli janë këngëtarët e mi të preferuar. Unë shpresoj që të gjeni në këtë faqe interneti persona të tjerë të cilët janë të interesuar në muzikën e këtyre artistëve të mëdhenj dhe gjithashtu njerëz të cilët mund të ndihmojnë mua për të mësuar më shumë për zakonet dhe traditat e Shqipërisë. Unë kërkoj falje për ndonjë gabim gramatikor, por për fat të keq unë nuk e di gjuhën tuaj të përsosjes. Shihemi së shpejti.
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2014-10-09 16:47:28
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2019-09-20 21:10:36
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
  Asnje biografi
 • Albumet e dërguara:
 • Këngë të Përkthyera:Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019