A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: SahitShala   
 • Emri:
  Sahit Shala
 • Shteti/Vendndodhja:
  NORVEGJI
 • Qyteti:
 • Mosha:
  59 Vjeç
 • Ditëlindja:
  08-02-1960
 • Shenja e Horoskopit:
  Ujori
 • Shënim:
  Unë jetoj ne Norvegji qe nga viti 1989 bashkë me familje.
  Me profesion jam pedagog,dhe ate e ushtroi edhe këtu per 25 vite.
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2015-05-18 10:23:20
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2019-04-19 22:44:24
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
  Asnje kenge
 • Biografi këngëtarësh:
 • Albumet e dërguara:
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthim
 • ::  PlayLista me Këngët e PreferuaraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019