A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: Futuro3000   
 • Name:
  Adrian Llanaj
 • Residence:
  SHQIPËRI
 • Town:
  Tirane
 • Age:
  50 Years Old
 • Birthday:
  19-09-1969
 • Zodiac Sign:
  Virgjeresha
 • Notes:
  No notes.
 • ::  Your Activity
 • Registration Date:
  2017-11-25 10:35:11
 • Last Login:
  2019-07-08 08:45:30
 • Lyrics Submissions:
  No Lyrics
 • Edited lyrics:
  No songs
 • Artists Biographies:
  No biographies
 • Albums added:
  No albums
 • Translated songs:
  No translations
 • ::  PlayList of songsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019