Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Aleksandër Gjoka - Dy Dashuri (E Dua Dashurine)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E dua dashurine ta kem ne krah
E dua bashe me te nje gote te pi
E dua te shkojme vetem ne kinema
E dua te kete shume fantazi

E dua dashurine per nje moment
S'e dua dashurine pa xhelozine
E dua dashurine te kete para
E dua te kete shume shoqeri

(refreni)
E dua nje te kap
e dua per dashurine
e dua syte ti shoh
se dua ta kem prane per gjithnje
-------------- (2 here)

E dua dashurine per nje moment
S'e dua dashurine pa xhelozine
E dua dashurine te kete para
E dua te kete shume shoqeri

E dua dashurine ta kem ne krah
E dua bashe me te nje gote te pi
E dua te shkojme vetem ne kinema
E dua te kete shume fantazi

(Refreni)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)