Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Te Cepi I Pallatit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(2 here)
O diten e pare te shkolles
Sa hyra ne klase
Syte e tu moj Landa
Me dashuri i pashe

(refren)
E do te pres, do te pres
Te qosh' e pallatit
Kur te dalesh ti me ngadale
Fshehurazi mamit aha
Nga frika e babit oho
Fshehurazi mamit aha
Nga frika e babit.

(2 here)
O prane dritares te kam ardhur
Ti s'me fole dot
Dhe fjalet tu prene
Per dashurine tone

(refreni)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)