Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bonnie Tyler - Into The Sunset (Duet With Mike Batt)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
The stories we could tell
God knows what we've both been through
You caught me when I fell
The same as I did for you
Don't let the wild winds blow out the flame
It won't ever be the same

Into the sunset once again together
After the darkness and the rain
Into the sunset we could ride forever
There goes that dream again

The dangers that we face
Are great if we let them be
No army could replace
The strength that you give to me
Don't let the wild woods lead us astray
And don't let us lose our way

Into the sunset once again together
After the darkness and and the rain
Into the sunset we could ride forever
There goes that dream again

Into the sunset once again together
After the darkness and and the rain
Into the sunset we could ride forever
There goes that dream again
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)