Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Të Ndjej

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Unë dua ti të jesh e lumtur
Edhe pse tash nuk të kam pran
Asgjë më nuk ësht e njëjt pa ty
Pse i lejuam të na ndanë
Thell në zemër unë ty të mbajë
Dhe askush nuk më kupton
Për një puthje, për një përqafim të gjitha këto i bëja
Pra mos më le të ëndërroj

Ref:
Ty në mednje gjithmonë të kam
Ty në mendje gjithmonë të kam
E di se edhe ti ëndërron, ëndërron për mua
Unë të ndjej edhe pse s’të kam
Ti më ndjen edhe pse unë s’jam aty pran teje t’i shijoj buzët e tua

Mendova se do i përballoj
Kur kesh ti me dashurinë tonë
Pa ne as njëri s’ishin të fort (as unë, as ti)
Që ne sëbashku të vazhdojmë
Thell në zemër unë ty të mbajë
Dhe askush nuk më kupton
Për një puthje, për një përqafim të gjitha këto i bëja
Pra mos më le të ëndërroj

Ref:
Ty në mednje gjithmonë të kam
Ty në mendje gjithmonë të kam
E di se edhe ti ëndërron, ëndërron për mua
Unë të ndjej edhe pse s’të kam
Ti më ndjen edhe pse unë s’jam aty pran teje t’i shijoj buzët e tua

Unë dhe ti
Ajo kohë më nuk egziston
Tash në fund ajo mërdhëndja jonë
Më dukët që lexojë rollingstones
Kur mendjoj për atë kohen tonë e tash
Kam ndryshime dramatike
Ti më ike
Në vetmi kur më së shumti më duhesh ti
Më nuk mundem të durroj
Jeten time pa ty
Dua ta vazhdoj

Ref:
Ty në mednje gjithmonë të kam
Ty në mendje gjithmonë të kam
E di se edhe ti ëndërron, ëndërron për mua
Unë të ndjej edhe pse s’të kam
Ti më ndjen edhe pse unë s’jam aty pran teje t’i shijoj buzët e tua (x2)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)