Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zanfina - Ti S'do T'ja Dish

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti sdo tja dish per mua
As une per ty
Njesoj dot jet gjithmone
Per ne te dy.(4x)

U mundova..
Te te doja....
Ne qdo fjale ty te degjoja
Ti e dije une do shkoja
Sa shume dojeee
Te ta thoja....??

Ti sdo tja dish per mua
As une per ty
Njesoj dot jet gjithmone
Per ne te dy.

Ti sdo tja dish per mua
As une per ty
Njesoj dot jet gjithmone
Per ne te dy.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)