Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Obobo Ç'i Bëre Vehtes

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Une e di si te pa, e degjova cfare te tha
Dhe ta beri me sy, une e di e kish me ty
Kujt ja shet ti ato - une e di kush eshte ajo
E DI!!!

Nuk i ha une keto, mos me thuaj mua “JO”
Ku e gjete at surrat, qe se fut njeri ne shtrat
Mbylle gojen mos e zgjat, se tani u kape mat
JE MAT!!!

Ref
Ha Ha Ha Ha
Ti kujtove se ma hodhe budalla
Ha Ha
Ti e di se dardha bishtin prapa ka
Ha Ha
Ik tani dhe mos me qaj si kalama
Ha Ha
Obobo ci bere vetes Ha Ha Ha

Cdo mesazh qe ke mar, e kam pare ne celular
Mora vesh se kush je ti
Ku do futesh mor I zi
Ku do ikesh mor I shkrete
Do te var me kembe perjete tani
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)