Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - Paja Paja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hej a je tu pa
mbas teje tu nga
po dojne njerzet
me u mbyt bre vëlla
shoket kanë nis me u sha
vellaznit me u perla
as babe e djalë s'po flasin mo.
Pse bre nuk po lshon pe
mos thuj qe ski nge
paja sonte keq mos më le.

Paja paja o sherr
hajde e futu ne kerr
e mos prit me te lut dy herë
paja paja o sherr
hajde e futu ne kerr
se kem me kalu super.

Paj ty veç me te pa
njerit te fiket me i ra
se me prek kush
shans nuk ka.
Krejt ti po i kall
po i ban budall
e as mu nuk
pom bënë mall.
Pse bre nuk po lshon pe
mos thuj se ski nge
paja sonte keq mos më le

Paja paja o sherr
hajde e futu ne kerr
e mos prit me te lut dy herë
paja paja o sherr
hajde e futu ne kerr
se kem me kalu super
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)