Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa - Mallkuar Qofte

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mallkuar....

Mallkuar qoftë ajo ditë kur te kam pare,
mallkuar qoftë ajo puthje qe më ka vrarë,
se kam pritur asnjëherë që për ne do vi ky qast,
kur nuk do të dua me qe të flas.

Lirisht largohu,largohu nëse gjen me mirë
sepse tërë jetën e kishe vetëm këtë dëshirë,
po me ndahesh hiç pa fjal,
po tregohesh një qyqar.

Mallkuar qoftë nata kur isha me ty,
kur të thash se ne zemër me ke hy,
se kam pritur asnjëherë qe për ne do vi ky qast,
kur nuk do të dua me qe të flas,

Lirisht largohu,largohu nëse gjen me mirë
sepse tërë jetën e kishe vetëm këtë dëshirë,
po me ndahesh hiç pa fjal,
po tregohesh një qyqar.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)