Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervin Bushati - Kam Mall

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kam nje mall
me ndjek ngado qe shkoj
kam nje zjarr me djeg ne shpirte
syte e tu jane shkrire ne syte e mi
syte e tu rrugen ma bejne ndrite.

(ref)Une fluturoj, ti s'e kutpon
sa here zemra ime
nis e vjen tek ti
por me beso, mos mu largo
une te fal vetem dashuri.

Nuk e di a mund te rri me ty
shpirtin tend ma ka fole.
Kam nje shprese dhe zemra me ndien mire
sikur thote bashke do jemi ne.

Ref...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)