Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orinda Huta - Harrova Te Marr Fryme

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Harrova trupin tim ta prek ta ndjej
Gjithcka une kam harruar tek ty e gjej
Harrova trupin tim ta prek ta ndjej
Gjithcka une kam harruar tek ty e gjej
Harrova shpirtin tim
Ti meriton edhe me shuuuuuume.
Harrova trupin tim ta prek ta ndjej
Gjithcka une kam harruar tek ty e gjej
Harrova shpirtin tim
Une do te fal edhe me shuuuume
Harrova te marr frym te jetoj
Harrova veten time nuk gaboj
Ti meriton edhe me shuuume
Ti meriton ti meriton ti me shume
Mundohem te kuptoj pse nuk ndoloj
Se ndjeri nje njeri qe s'egziston
Trishtimi mbyt kur te kujtoj
3x{Harrova trupin tim ta prek ta ndjej
Gjithcka une kam harruar tek ty e gjej
Harrova shpirtin tim
Ti meriton edhe me shuuuuume
Harrova trupin tim ta prek ta ndjej
Gjithcka une kam harruar tek ty e gjej
Harrova shpirtin tim
Une do te fal edhe me shuuume
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)