Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - In My Dream

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
In my dream only u are seen, and I realize that show the work for me
No more games no time to play, give me what u have that nothing more to say
Don’t pretend its not your self, touch me up a while, show me all your love
Kiss me baby, don’t be shy, ur my type of guy,
Just go n let it go.

U Love me baby, u drive me crazy, I wanna take u far away from here
Your love is fire, is my desire. Forever, my for ever u and me

U Love me baby, u drive me crazy, I wanna take u far away from here
Your love is fire, ur my desire. Forever, my for ever u and me
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)