Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Pa Koment

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Prania ime ty gjithenje te trazon
rrobi i zjarit tim ikja s'te shpeton
Rruget i ke humb s'ka mjek qe te sheron Pa koment ishe mbete gjithmone
shtati im ty gjdo qelzi ta ngacmon
ky shikimi im nga vdekja do te zgjon
Nate e dite pa gjume sy hapur enderron pa koment ishe mbete gjithmone

s'esht hera e par jo qe s'gjen fjale per ty jam zjar une qe te ndezi flake s'esht hera e pare jo qe ti s'ke fjale per mua per ty jam zjarr une qe te ndezi flake
REF. femer si une ska krejt ty kam me te tha jo jo si une ska pa koment te la femer si une ska pika ka me te ra jo jo si une ska pa koment te la...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)