Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Shira - Dashuroj Tjeter Zemer

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
Mdel ne enderr ti cdo nate
Une kujtoj se me vjen ti

2x
Jo nuk them une ste dua
Jo nuk je vajze ti per mua

refreni
Dashuroj tjeter zemer
Dashuroj tjeter femer

Te mallkoj me shpirt une ty
Ma shkaterrove jeten ti

Do te kerkoj une ne shtepi
Me the ti nje nate me shi
Ti me the se jam beqar
Une nuk fola asnje fjale

2x
Po po po te deshta shume
Ti largo mendjen nga une

Refreni
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)