Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Hajde Me Shuplak

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hajde me Shuplak e hajde me Shuplak
hajde me shuplak e hajde me Shuplak
Ishalla per hajr o tybe me Nafak
Ishalla per Hajr tybe me Nafak

Hajde na Vjen Nusja bani Marshalla
hajde na vjen Nusja bani Marshalla,
Na ka hy ka dera beni Bismilah
na ka hy ka dera beni Bismilah

Hajde me shuplaka nuses me i knu
hajde me shuplaka nuses me i knu
Haj mos bon seri hyni me vallzu
haj mos bon seri hyni me vallzu

Na ka dalur Nusja si Hana e plot
na ka dalur Nusja si Hana e plot
Hajde shyqyr zotit qka ka Gzue sot,
hajde shyqyr zotit qka ka Gzue sot

Marshalla per Dhondrrin qysh koka Hjeshu
marshalla per Dhondrrin qysh koka Hjeshu
me Nusen për dore ja ka nis me lujt
me Nusen për dore ja ka nis me lujt...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)