Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyle Collaku - Per Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti i fike enderrat qe per ty i enderroja
Ti ma morre driten qe per ty shiqoja 2x

Refreni 2x

Mallku qofsh more i pabese
Si sme le aspak shprese
Se harroj more shume te dua
Deri sa te vdese o deri sa te vdese

Si ylli i mesnates ti per mu shendrite
Prap une ty te dua,prap do te jem me ty 2x

Refreni 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)