Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyle Collaku - Lamtumire

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
Lamtumire lamtumire me the ti nje nate
Pa plagose zemren time dhe u tretet larg

Refreni 2x

Sikur zogu ne kafaz,kur nuk ka liri
Zemra ime e plagosur,qan per dashuri

2x
Lamtumire,lamtumire nje fjale shume e rende
Si ta shlyje kete fjale nga mendja te kujtoj emrin tend
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)