Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyle Collaku - Nate E Vetmise

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Edhe kjo nate po kalon
E une te kujtoj
Edhe jeta pa ty spo kalon
Pas teje me kaloj edhe rinia
E ti nuk u ktheve
Cme duhet mu jeta
Kur sje ti pran meje

Refreni 2x

Ishte nate qe na ndau
Sedija ti ku me ike
Lotet e syrit mu thane
Vec mua ti me kishe
Ishte nate qe na ndau ne te dy
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)