Më mbaj mend (për 1 muaj)

7me7 - Eksperi-Mental

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ka hi nje dreq i madh ktu
Ky vend bombe e kurdisur
Djep i dikujt
Nxenesat aktrojne hollivudin
Burgu me i madh
Ky vend u bekofte

Ne jemi njerez
ne jemi test
ne jemi nje kompleks
eksperimental

korrik e shtatore
Mos vdeksha prej natyres
ju flet nje ze i lire
1244
nga qielli po vijne
marrin shtegetimin
toleranca korrupcioni
Ky shtet publik
Ky shtet publik

Ne jemi njerez
ne jemi test
ne jemi nje kompleks
eksperimental
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)