Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Sadist

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me shume se plaget fizike
dhembein plaget psiqike
me ty jam e denuar
Veprat e tua jan krim
s'ka gjasa per ndryshim
une me nuk jam e dashuruar
Sa shpejt ti qan penohesh
edhe me shpejt terbohesh
e lenduar jam une
Sa me shum qe me afrohesh
aq me shum po me largohesh
nuk e dua dashurin me dhun.
Reff...Ti je Sadist iluzijonist
me dhune po e mban nje dashuri te vdekur
Ti je Sadist behu realist
dashurija po venitet si gjethi i mekur
Sadist me nuk do te duroj
Sadist me nuk do luftoj
Sadist jeten time dua ta jetoj
Sadist nuk do te lejoj
Sadist me t edashuroj
Sadist jeten time dua ta jetoj
SADIST...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)