Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Nina Nana

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Vere e ngroht e nate e vone
nina nana dashuri
hena e art mbi flokun tone
nina nana une dhe ti
te ledhatoj oh me shikim
nina nana i vetmi im
koka jote n'gjirin tim
nina nana
gjere ne parajs hajdeni
oh sa te doja
dhe ty te enderroja
e te fluturoja.

Reff...Nina nana une e ti
nina nana dashuri
nina nana puthje shum
nina nana te vej ne gjume.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)