Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tuna - Ti Nuk Je Unë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
dëshiron që të më ngjatësosh, të ndalesh nga vetja të bëhësh unë
e ti veq një gjë smundësh ta kuptosh para ty qëndron tjetra ai që ëndron..

Ti nuk je unë, më mir meru me vet veten, jemi vija paralele nuk ngjasojme me njëra tjetrën
ti nuk je unë, më mir meru me vet veten, jemi vija paralele nuk ngjasojme me njëra tjetren

oohoo.. oohoo.. oohoo... oohoo.. oohoo... x3

kot mundohesh të bëhesh unë, mëresh më gjëra që nuk të takojn
ti je tjeter dhe jeto jeten tond, më mir mos tendon, shko por gjithmonë

Ti nuk je unë, më mir meru me vet veten, jemi vija paralele nuk ngjasojme me njëra tjetrën
ti nuk je unë, më mir meru me vet veten, jemi vija paralele nuk ngjasojme me njëra tjetren

oohoo.. oohoo .. oohoo... oohoo.. oohoo... x3

Ti nuk je unë, më mir meru me vet veten, jemi vija paralele nuk ngjasojme me njëra tjetrën
ti nuk je unë, më mir meru me vet veten, jemi vija paralele nuk ngjasojme me njëra tjetren
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)