Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trix - Per Ty Nora

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ike nga jeta ime pa m´thene as nje fjal
zemren time t´mjer e lere duke qare
e tash pravera erdhi bashk me syte e tu
kujtimet me ty ç´mi solli ketu

jeten se dua dot se nuk te kam ty
do te pres te pres me shpres nora te kthehesh ti

Ike nga jeta ime pa m´thene as nje fjal
zemren time t´mjer e lere duke qare
e tash pranvera erdhi bashk me syte e tu
kujtimett me ty q´mi solli ketu

jeten se dua dot se nuk te kam ty
do te pres te pres me shpres nora te kthehesh ti
jeten se dua dot se nuk te kam ty
do te pres te pres me shpres nora te kthehesh ti
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)