Adrian Gaxha - Zot Denoje Ti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jane shume dite qe i numeroj ne jete
por dita e sotme paprit me gjet
e ne kalendar çdo vit qe do te vij
diten e sotme une do ta fshi.

sot te pash me ate para syve te mi
puthjet ja falje ne buze e sy
jam zemeru thash se do te plas
sa deshta me ze te bertas.

rref
zot denoje ti une nuk mundem jo
e di se me genjen por prap une i besoj
zot denoje ti une nuk mundem jo
ndoshta jam i çmendur qe e dashuroj...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)