Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - Kur Te Vdes Mos Qaj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ka kaluar koh e gjat qe nuk te kam par vetem zoti mund ta di malli sa me ka marr qpo me dridhet mua kjo zemer e mjer a mund te jem ne dy bashk veq edhe nje her une dhe ti une dhe ti...
Kur nje dit do ti them lamtumir ksaj bote dije mir se mu me ka vra bukurija e jote o jo kur une te vdes mos vajto mbi varre se nga zemren ma lendove porsa isha xhall Une the ti une the ti per dashuri...
Ndoshta ti donje her do te vish te une po ate her do te jet do te jet vone shum
Duke te pritur me lot ne sy mua me shkoj kjo rini
Ti buzqeshu e gezohu kur te me mbulon dheu i zi
Shum ma mir do te isha pa dy syt ne ball se se mbeta tash pa ty as vdekur as gjall...
Si kur te mundem edhe nje her te jem bashk ne dy e ti mbushi lotet gezimi nje her kta dy sy per dashuri per dashuri,
ndoshta ti ndo nje her do te vish te une po ate her do te jet von shum duke te pritur me lot ne sy mua me kaloj kjo rini ti buze qeshu e gezohu kur te me mbulon dheu i zi per nje dashuri
te verrtete...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)