Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denada Bare - Perla

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nje here ne 1000 vjet
ne jete mund te te ndodhe
brenda ne nje guacke
perlen ta zbulosh
keshtu ndodhi mesh nesh
e gjetem dashurine
por sot i huaj je,
nuk te kam prane
u shua nje enderr,
nje perralle (2x)

(refreni)(2x)
Si na humbi perla jo se di
(jo nuk e di)
Dhe si nje guacke pa jete
une jam tani
(une jam tani)
por ne jeten tende,
une do te mungoj
thelle ne shpirtin tend
do te jetoj
(une do te jetoj)

Me vrave qetesisht
Dhe pse te doja shume
Por perla qe ne humbem
Tek ty ka lene gjurme
Buze detit ku u njohem
Ti neser do kalosh
Dhe prape perrallen e guackes bosh
Ti do ta duash pergjithmone,pergjithmone

(refreni)(2x)
Si na humbi perla jo se di
(jo nuk e di)
Dhe si nje guacke pa jete
une jam tani
(une jam tani)
por ne jeten tende,
une do te mungoj
thelle ne shpirtin tend
do te jetoj
(une do te jetoj)

Nga ty mesova se nje ndjenje
nuk mund te zgjase perjete
se cdo gje e bukur ne bote
nje fund duhet ta kete, oh baby
Endrren tone e le te vdese
Sot engjejt qajne per ne
Por une ty do te mungoj
thelle ne shpirtin tend do jetoj

(refreni)(2x)
Si na humbi perla jo se di
(jo nuk e di)
Dhe si nje guacke pa jete
une jam tani
(une jam tani)
por ne jeten tende,
une do te mungoj
thelle ne shpirtin tend
do te jetoj
(une do jetoj)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)