Më mbaj mend (për 1 muaj)

Humus - Ankth

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kujtoj nje te kaluar qe nuk me leshon
keto kujtime ti harroj
Ata prane meje qe ishin
Dikur

Ju gjej ne vendin ku jeni te shtrire
Me dheun qe ju mbulon,
Aq rande e kam te permbahem
Te mos qaj - lotoj

Ne ankth jam
dhe e ndiej

Duhet kete ankth ta largoj
Une sot, luftoj me pamje
qe me rrethojne,
Drita te zbehta ne cdo kend une shoh

Do te takohemi me siguri, ate e di
Ne zemer ju mbaj sju harroj
Prane vetes ju kam
Gjithmone

Ne ankth jam
dhe e ndiej
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)