Më mbaj mend (për 1 muaj)

Humus - Dikur

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te gjitha mengjeset agojne pernjehere
Gjithcka mbetet pikelluese
si dikur e si gjithmone

Duhet te rrjedh gjak
Duhet te vajtohet
Duhet te jete veshtir

Si te bertas pa ze
E te me degjojne

Shkelim te lodhur e te zbathur ne mjegull
cdo gje eshte e lagesht, rreshqet
Me therra, e as gritha nuk kemi

Duhet te jete gjate
Duhet vetem
Derisa te mos ndrite kuqerremsia

Si te bertas pa ze
E te me degjojne
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)