Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Tafa - Jam E Lire Te Fluturoj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nuk e di cme ben qe te flas
jo se di akoma degjoj
fjalet me ngecin ne verbesi
syte me jane serish pa shkelqim

(refreni)(2x)
Jam e lire te fluturoj
ndoshta sdua qe me ty te vazhdoj

Ndoshta sdua, ndoshta sdua
ndoshta sdua, jo nuk dua

Jam mesuar qe te vuaj
nuk duroj me fjalet e tua, jo, jo
do te strohem brenda endrres
do bertas e do te endem

Nuk e di cme ben qe te flas
jo se di akoma degjoj
fjalet me ngecin ne verbesi
syte me jane serish pa shkelqim

(2x)
Syte me jane serish pa shkelqim

(refreni)(2x)
Jam e lire te fluturoj
ndoshta sdua qe me ty te vazhdoj

Ndoshta sdua, ndoshta sdua
ndoshta sdua, jo nuk dua

(2x)
Jam mesuar qe te vuaj
nuk duroj me fjalet e tua, jo, jo
do te strohem brenda endrres
do bertas e do te endem
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)