Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Mama - Video Sexy

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Eja eja me mua
Hey yo, this song is for anyone fucking
alo, ti ku je
ku je luleshtrydhja ime
këtu jam, ti ku je
unë në shpi, paske dalë
e mirë hajde se të pres, puc puc

Eja eja me mua, oh baby
një video sexy dua
ta kesh,ta kesh nga unë si perkujtim
do ta shohësh,do ta duash trupin tim

Sexy, video sexy ke në celular
vetëm mami,babi jot nuk i ka parë
xhirojmë dhe ne të dy, jo jo mos kij frikë
unë jam e trend, më e mirë se Britney Spears

Eja eja me mua, oh baby
një video sexy dua
ta kesh,ta kesh nga unë si përkujtim
do ta shohësh,do ta duash trupin tim

Në celular,ruaje ti filmimin tënd
nëse të humb, mund ta gjesh,
të gjithë e disponojnë
le ta shikojnë që të gjithë,unë shumë mirë e di
unë jam e trend, më e mirë se Britney Spears

Eja eja me mua, oh baby
një video sexy dua
ta kesh,ta kesh nga unë si përkujtim
do ta shohësh,do ta duash trupin tim

Eja eja me mua, oh baby
një video sexy dua
ta kesh,ta kesh nga unë si përkujtim
do ta shohësh,do ta duash trupin tim
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)