Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatlum Zeka - Bum Bum Bum

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa herë tu luta e sa herë të thash
Më trego kur mund të jemi bashk
Zemra ime ty ka kohë që te pret
Të më thuash se më do pëjetë
Eja mu afro oj zemër
Tjeter mos kerko
brenda vetës të mbaj më beso

Zemra po m'ban
ref: Bum bum bum eja tek unë të dua shum
Bum bum bum ti më je llokum
Bum bum bum eja tek unë se po të pres
Më premto mos më le pa shpres

Ah si të ta them, ndryshe unë nuk di
Se të dua t'adhuroj veq ty
Deri kur më thuaj kjo lojë do të zgjas
a do flasësh a unë do t'pëlcas
Koha jote erdhi me trego t'vërtetën
më do mua apo ke një tjetër

Zemra po m'ban
ref: Bum bum bum eja tek unë të dua shum
Bum bum bum ti më je llokum
Bum bum bum eja tek unë se po të pres
Me premto mos më le pa shpres

(Bum bum bum eja tek unë të dua shum)
(Bum bum bum ti më je llokum)
Bum bum bum eja tek unë se po të pres
më premto mos më le pa shpres.....

ref: ..............................................................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)