Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Ah Lili Lili

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
je me naze e lastuar tiiii
nje femije goce ja ka lon
si ti thon per ne te dy
per nje fjal por mo tverbon ti
si ti thon per ne te dy
per nje fjal por mo tverbon ti

Ref: a sa te dua goce lastuar
kaqurrellat kur tingrojn
ah lili lili floket e tua
ata syt cka tmi nbullojn(2x)

nuk ka tjeter goc si flokt e tuuuuaaaa
edhe buzet kan mar si qershi
nje unaz me emrin tond
e kam rrujt goc per ty
nje unaz me emrin tond
e kam rrujt goc per ty

Ref: a sa te dua goce lastuar
kaqurrellat kur tingrojn
ah lili lili floket e tua
ata syt cka tmi nbullojn(4x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)