Më mbaj mend (për 1 muaj)

Magma - Rruga E Humbur

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Të kam thënë jo një herë
se qka po bën ti nuk është e rrugës së drejtë
por prap se prap ti asaj rruge vazhdon
asaj rruge ku shpejt përfundon

Ref...

E di shoku im jeta është e vështirë
Por mundohu në një tjetër mënyrë
të jetosh më mirë
se jeta është e till

II

Tani ti endesh , rruges i vetmuar
me dashurin ndaj saj qe kurr s'tu ka shuar
ku vet vehten me gjilpera e shpon
dhe pluhrit te bardh jeten ja dhuron

Ref...
E di shoku im jeta është e vështirë
Por mundohu në një tjetër mënyrë
të jetosh më mirë
se jeta është e till

Modulimi...

Je i zhytur në errësirën e jetës
ku pluhuri i bardh të mori jetën
Tepër vonë ti e kuptove
e kuptove por keq përfundove.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)