Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqja, Gazi & Linda - Ose Mu Ose Bjondinen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
je ka del me tjeter djal
xhelozija krejt pom kall
sta kam prish qysh ke thon
tjetri venin ma ka nxhon(2x)

Ref:
ose mu ose bjondinin
njonit ti ktheja shpinen
ose mu ose ato
zemra ty qilen ta don(2x)

mos po lyp pak si shum
cka ka ajo qe skam un
syri humb kur nuk ngijet
shum dashni puna perzihet(2x)

Ref:
ose mu ose bjondinen
njones ti ktheja shpinen
ose mu ose ato
zemra ty qilen ta don(2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)