Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Aman Aman Sa Te Due

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
e mos kalo moj vajze
ti neper mahalle (2x)

ndalu fol me goj
se zemren ma kalle (2x)

(ref 2x)
aman aman, sa te du
hajde hajde fol me mue

e mos kalo moj vajze
ti ne ket nahie (2x)

ndalu fol me goj
se zemra mu shkrie (2x)

(ref 2x)

e mos kalo moj vajze
ti moj ne sokake (2x)

ndalu fol me goje
se me dogje flake (2x)

(ref 2x)

Studio Eroll 5. Shkup 1998
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)