Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Hiphop Tallava

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me Hiphop Tallava
djem e qika dojn meba sefa
kshtu po lypin tri e treja
kshtu po kallet ajde atmosfera.

refreni
Ajt me lujt aman aman
e ajde na aman aman
me hiphop meu knu tallava
ajt me lujt aman aman
e ajde na aman aman
me hiphop meu knu tallava.

Nuk ka dert ajt nuk ka gajle
se po knojna tallava me kajde
per kullera u kall atmosfera.

E ajde ajt ta kallim sonte
ani diskoteken ani diskoteken
veq me kang e valle shok
ta kalojm na jeten
veq me kang e valle shok
ta kalojm na jeten
e luni luni shok aman
ajde ju me qefe
ah luni luni shok
ajde ju me qefe
qa paska nis o Keli meju knu me qefe oh
qka paska nis o keli me ju knu me qefe
amaaaaaaan oooooooof amaaaaaaan.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)