Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Violeta Kukaj Retkoceri - Ashtu Keshtu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
nje dite me donte oh nje dite sme donte sa shume u lodha oh sa me mundonte nje dite me vinte nje dite sme vinte here yll i ndrisur here yll qe ndriste nje dite me donte oh nje dite sme donte sa shume u lodha oh sa me mundonte nje dite me vinte nje dite sme vinte here yll i ndrisur here yll qe ndriste

ref.ashtu keshtu,keshtu ashtu
jo po do ti jo spo du une
ashtu keshtu,keshtu ashtu
jo po do ti jo spo du une

here dimer vere
here vjeshte e drishte
gjersa pranvere u be nje dite
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)