Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatlum Zeka - Hajde De

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hajde de

Hey girl vetëm për ty po mendoj
dhe nga zemra s'mund të t'largoj
nuk e di si t'ja bëj me ty ?

Hey më beso se vetëm ty të kam
ti me lër, i joti t'jam
pse kështu po më lëndon ?

Sa shumë kohë për ty jam munduar
ç'far të bëj të t'kem në duar,
girl ooo tell me what's going on...?

ref:
hajde de hajde de zemër t'kam
vet mos rri vet mos rri hajde sonte
rri me mu rri me mu
dej n'mengjes me ty po du me ty po du...


Hey girl vetëm për ty po ëndërrojë
dhe nga zemra s'mund të t'largoj
nuk e di si t'ja bëj me ty ?

Hey s'dua të dëgjoj më asnjë fjalë
pse të don kjo zemër unë s'kam faj
ooo Let's get it on.

Jimmy:
Zemer nashta asht mire me dit
qa po ndodh me mu
nuk di qa do t'baj pa ty
m'ke hipnotizu
krejt femnat e mira
pom sillen rreth kollav
po hiq spo ma nin
se krejt pom doken sorra

Unë kur ta dhash besen
të thash se vetëm ty të du
ty fort s'po ta nin
veq edhe shumë s'ban mu lazdru
e kam ni biznis
do t'shkoj n'Amerikë
këtu kur është natë atje bahet ditë

e di që t'merr malli për mu
por vi kur t'vjen vera
me ni kadillak me kta shokt repera
do t'festojmë tërë natën
po tash s'pom me merr gjumi
pe ngoj Fatlum Zeken kët hitin e fundit

ref:
hajde de hajde de zemër t'kam
vet mos rri vet mos rri hajde sonte
rri me mu rri me mu
dej n'mengjes me ty po du me ty po du...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)