Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariza Ikonomi - Kur Me Vjen Burri Nga Stani

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
KUR ME VJEN BURRI NGA STANI KUR ME VJEN FER FER FER ME BEN FUSTANI FER FER FER2HERE

KUR ME VJEN BURR NGA KISHA KUE ME VJEN FER FER FER ME BEN KEMISHA FER FER FER2 HERE

KUR ME VJEN BURRI NGA ARA KUR ME VJEN DALI I BEJ ZE PERPARA DAL I BEJE2 HERE

KUR E SHOH BURRIN TE VDEKUR KUR E SHOH OFOFOFOFO ME SHPON NE ZEMER OFOFOOOF

KUR E SHOH BURRIN PA DRITE PLOTE ME LOTE ME MBUSHEN SYTEOFOFOFOOF PLOT ME LOTT OFOOFOFOFO2 HERE
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)