Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili - M'ka Marre Malli Per Nenen Time

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Seq u dogj kjo zemer shkreta
Ketu ne vetmi
N'erresir me kaloj jeta
Ju o shokt e mi
REFRENI
Qaj moj zemer mos pusho
Digju digju shpirti im
Se dite e nate po tretem n'vaj
Ska njeri o hallin t'ma qaj x2
Hej zemer moj digju zemer moj

M'ka marr malli per NANEN time
Ju o shokt e mi
Se m'ka rrit me shume mundime
Veq ta shoh me sy

REFRENI
Qaj moj zemer mos pusho
Digju digju shpirti im
Se dite e nate po tretem n'vaj
Ska njeri o hallin t'ma qaj x2
Hej zemer moj digju zemer moj
Qaj zemer moj digju zemer moj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)