Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Lulo - Bilbil Kur Kendon Qysh Thua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Bilbil kur kendon qysh thua aman tregome dhe mua (2x)

E zeri yt qe rrjedh si krua ne nje kenge u bashkua ne nje kenge tok me mua per vashen lule limua

Refreni:Amo vazhezo mos me ngaterro me blbilin o kur kendon kur kendoj per ty more zyri zi blbili me ka zili (2x)

Ah moj vash cme gjeti mua gjumi nates mu largua kete keng per ty e kam o bilbil isha e bilbil jam

Refreni: Amo vazhezo mos me ngaterro me blbilin o kur kendon kur kendoj per ty more zyri zi blbili me ka zili (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)