Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Branka - Bejbi/baby

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
bejbi kthehu ti edhe nje her me fal cdo njeri gabon ne jet po nuk kam faj

kthehu kthehu prap me rri

bejbi ishte dimer kur ti erdhe e kujtoj si u tret kjo dashuri se kuptoj

dhe me veten une po flas dhe rri

eja te me shfaqesh edhe nje her te perqafoj

zemra ngrihu qe ateher kur ike ti

Ref:
per ty nje lot akoma me ka mbetur per syt
e mij ai ende sesht tretur e mbaj une lotin
si kristal te fshehur dua endrren ta zgjoj

bejbi endrat shuajn ne mengjes harojpor kalova nga nje rrug kur te kujtoj

thell u humba ne kujtime

bejbi jam e lodhur nga gabimet me kupto ndaj e pres un ardhjen tende me mungon

ndaj te lutem ty me fal kte her

flija por tani ne gjum nuk jam mere endrat shko

dhe me ty te humbur gjithmon te rrijm

Ref:
per ty nje lot akoma me ka mbetur per syt
e mij ai ende sesht tretur e mbaj une lotin
si kristal te fshehur dua endrren ta zgjoj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)